
Beni ouarain nr25325 266cm x 145cm
Let op een kleed uit de sale kan niet retour gezonden worden
- Beni Ouarain nr: 25325
- Kleur ivoorwit met zwarte streep
- Materiaal wol
- Dikte vloerkleed 2- 4cm
- Afmetingen 266cm x 145cm
Wij kopen deze vloerkleden in het atlas gebergte van Marokko. De Marokkaanse kleden staan prachtig in een modern interieur, maar net zo goed in een klassiek interieur. Ze worden gemaakt door Berberstammen in het Atlasgebergte. De kleur is ivoorwit in combinatie met bruin en zwart. De tekeningen zijn vaak asymmetrisch.
- 500 unique vintage
carpets in stock - free shipment
by spending € 100,- - Delivery within two
working days - Every carpet comes
with a passport - Showroom of
2000 square meters - Klarna, pay your carpet
after delivery
Details Rozenkelim
Uw bestelling
Na ontvangst van uw online bestelling pakken wij uw order direct zorgvuldig in. Per email ontvangt u van ons een track & tracé-code, zodat u kunt nagaan wanneer het bij u afgeleverd wordt. Geen van ons ontvangen Check uw spamfolder, wellicht is de email hier terecht gekomen.
Wilt u een specifieke dag afspreken Neem dan direct contact met ons op na uw bestelling.
Over Rozenkelim.nl
Online bestellen is bij ons volkomen veilig. U kunt kiezen uit diverse betaalmethodes. Onze webshop is gecertificeerd door thuiswinkel.org. Lees ook de beoordelingen van klanten die eerder bij ons besteld hebben.
SKU | Beni 25325 |
---|---|
Length | 266 |
Birdeye Image | /2/5/25325.jpg |